Neoprenová čelenka MYPRE DOSPĚLÝ modrá

Praktická čelenka zn. MYPRE z neoprenu zabrání vniknutí vody do uší při koupání, plavání a vodních sportech. Velikost dle obvodu hlavy (měřeno nad obočím a přes uši)...
Doporučená nabídka auris-audio.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 564 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• - splňuje účel, chrání ouška před vodou

• dokonalé zpracování
    • moc hezký vzhled
    • dokonale funkční

léta jsem měla problémy s uchem a tak jsem při plavání nemohla plavat stylem kraul, když se mi dostala voda do ucha, tak jsem moc trpěla a musela jít k lékaři.
    O čelence od vaší firmy mi řekla známá a já jsem úplně šťastná, že nemusím plavat jako "paní radová" a přitom nasazení čelenky je jednoduché a absolutně funkční.
    Myslela jsem dřív, že čelenka je jen pro děti a pak jsem zjistila, že vaše firma dodá po změření obvodu hlavy tu správnou velikost.
    A v neposlední řadě je čelenka i na vzhled velmi pěkná.
    Doporučím všem a děkuji.
    J. Mendlová

Produkt nemá žádné parametry.

Velikost dle obvodu hlavy (měřeno nad obočím a přes uši).

Velikost na obvod hlavy 50 - 60 cm (je hodně dětí, které potřebují vzhledem k obvodu hlavy velikost čelenky pro dospělé).

• Ochrana proti vniknutí vody do uší.
  • Prevence ušních zánětů (plavecké ucho).
  • Brání dítěti ve vyndavání ušních ucpávek z uší.
  • Neoprenová čelenka v kombinaci s ušními ucpávkami představuje maximální ochranu sluchu pro děti, které mají kvůli zánětům středního ucha v ušních bubíncích zavedené gromety - ventilační trubičky.
  • Vhodná také na všechny vodní sporty proti větru a prochladnutí (kite, widsurfing, rafting atd.) - prevence vzniku exostóz (surfařské ucho).
  • Praktický nastavitelný systém na suchý zip umožňuje přizpůsobení velikosti odpovídající obvodu hlavy.

Skutečná barva výrobku se může mírně lišit od barvy zobrazené na monitoru.

• - splňuje účel, chrání ouška před vodou

• dokonalé zpracování
    • moc hezký vzhled
    • dokonale funkční

A v neposlední řadě je čelenka i na vzhled velmi pěkná.
    Doporučím všem a děkuji.
    J. Mendlová